KelloKenttäTulos
10:001Nicolás Suescun & Víctor MenaVS.Aris Patiniotis & Emilio S. Chamero2-0
(6-3 / 6-4)
Followed by1Javier Valdés & José D. SánchezVSToni Bueno & Rafael Méndez0-2
(5-7 /4-6)
16:001Álvaro Cepero & Alex ChozasVS.Mario Ortega & Carlos Marti2-1
(6-1 / 4-6 / 6-4)
Followed by1Luis Hernández & José JiménezVS.Alonso Rodríguez & José Solano2-1
(6-1 / 5-7 / 6-2)
KelloKenttäTulos
10:0021/16Carmen Castillón & Nuria VivancosVS.Mireia Herrada & Maria Castañer2-1
(6-4 / 5-7 / 6-2)
TURN_01
(ensimmäisellä tyhjällä kentällä 2-5)
21/16Rocio Albarran & Pilar AlbarranVS.Cristina Carrascosa & Nicole Traviesa0-2
(1-6 / 4-6)
16:0021/8Sandra Bellver & Arantxa SorianoVS.Suheil Lizana (WC) & Annika Sillanpää (WC)FIN2-0
(6-1 / 6-2)
17:0021/8Lara Arruabarrena & Ana Fernández De OssóVS.Carmen Castillón & Nuria Vivancos1-2
(6-4 / 5-7 / 4-6)
KelloKenttäTulos
10:0031/16Amanda Girdo & Helena WyckaertVSAlicia Blanco & Mónica Gómez0-2
(3-6 / 1-6)
16:0031/8Carla Pozuelo & Valeria AtenciaVSAriadna Cañellas & Noemí Aguilar0-2
(2-6 / 2-6)
17:0031/8Rebeca López & Elena De La RosaVSNoa Cánovas & Jimena Velasco0-2
(3-6 / 2-6)
KelloKenttäTulos
10:0041/16Sandra Oliveras & Jana MontesVSAna Domínguez & Ainara Pozuelo Domínguez1-2
(6-2 / 2-6 / 3-6)
16:0041/8Maria E. Rodriguez & Martina FassioVSCarla Fitó & Anna Ortiz2-0 (6-4 / 6-0)
17:0041/8Carlotta Casali & Raquel SeguraVSCarlotta Casali & Raquel Segura1-2
(6-7 / 6-1 / 3-6)
KelloKenttäTulos
10:0051/16Lorena Cossío & Natalia SanzVSCarla Fitó & Anna Ortiz0-2
(2-6 / 1-6)
16:0051/8Ana Domínguez & Ainara PozueloVSPatricia Martínez & Xénia Clascá0-2
(3-6 / 4-6)
17:0051/8Ksenia Sharifova & Marta BorreroVSCristina Carrascosa & Nicole Traviesa2-0
(6-4 / 6-4)
KelloKenttäTulos
10:001Denis Tomas Perino & Miguel LampertiVS.Javier Ruiz González & Juan Cruz Belluati López1-2
(6-7 / 7-5 / 3-6)
Followed by1Mario Del Castillo & Miguel BenítezVS.Miguel Yanguas & Fernando Belasteguín0-2
(3-6 / 3-6)
Followed by1Sergio Alba & Francisco GilVS.Alejandro Ruiz & Juan Tello1-2
(6-4 / 3-6 / 3-6)
17:001Jerónimo González & Daniel GutiérrezVS.Ignacio Vilariño & Salvador Oria2-0
(3-6 / 6-4 / 7-5)
Followed by1Antonio F. Cano & Pablo CardonaVS.Saska Huttunen (WC) & Pyry Hyrkkönen (WC)FIN2-0
(6-4 / 6-2)
Followed by1José Rico & Agustín GutiérrezVS.Alejandro Galán & Juan Lebrón1-2
(6-4 / 4-6 / 1-6)
KelloKenttäTulos
10:002Sandra Bellver & Arantxa SorianoVSAriadna Cañellas & Noemí Aguilar2-1
(6-3 / 3-6 / 7-6)
11:002Maria E. Rodriguez & Martina FassioVSPatricia Martínez & Xénia Clascá2-0
(6-3 / 7-6)
17:002Pablo García & Iván RamírezVS.Valentino Libaak & Leandro Augsburger2-0
(6-2 / 6-2)
Followed by2Eduardo Alonso & Juanlu EsbriVS.Jaime Muñoz & Jairo Bautista2-1
(7-5 / 4-6 / 6-3)
KelloKenttäTulos
11:003Carmen Castillón & Nuria VivancosVSCarlotta Casali & Raquel Segura0-2
(4-6 / 4-6)
12:003Ksenia Sharifova & Marta BorreroVSNoa Cánovas & Jimena Velasco2-1
(1-6 / 6-4 / 7-6)
KelloKenttäTulos
10:001Jessica Castelló & Aranzazu OsoroVS.Carla Mesa & Carolina Orsi2-1
(4-6 / 6-4 / 6-4)
Followed by1Federico Chingotto & Francisco NavarroVS.Javier Garrido & Javier Rico2-1
(6-4 / 3-6 / 6-2)
Followed by1Jorge Nieto & Jon SanzVSJosé García Diestro & Javier Leal2-0
(7-5 / 7-5)
Followed by1Ella Sillanpää (WC) & Saana Saarteinen (WC) VS.Virginia Riera & Tamara IcardoFIN0-2
(2-6 / 1-6)
17:001Martina Minetti (WC) & Lucía Pérez (WC)VS.Lucía Martínez & Carmen GoenagaFIN0-2
(1-6 / 0-6)
Followed by1Max Sjövall (WC) & Juan Pablo Andrada (WC)VS.Aris Patiniotis & Emilio S. ChameroFIN0-2
(1-6 / 6-7)
Followed by1Arturo Coello & Agustín TapiaVS.Gonzalo Rubio & Alejandro Arroyo2-0
(6-4 / 6-2)
KelloKenttäTulos
10:002Marina Guinart & Carolina NavarroVS.Verónica Virseda & Claudia Jensen0-2
(0-6 / 1-6)
Followed by2Ana C. Nogueira & Beatriz CalderaVSLorena Rufo & Alix Collombon2-1
(2-6 / 7-6 / 6-4)
Followed by2Maria Pilar S. Alayeto & Maria José S. AlayetoVS.Sandra Bellver & Arantxa Soriano2-0
(6-4 / 6-0)
17:002Araceli Martínez & Sara RuizVS.Lucía Sainz & Patricia Llaguno1-2
(7-6 / 3-6 / 2-6)
Followed by2Maximiliano Sánchez & Luciano CapraVS.Luis Hernández & José Jiménez2-1
(6-3 / 4-6 / 6-2)
Followed by2Nicolás Suescun & Víctor MenaVSÁlvaro Cepero & Alex Chozas2-1
(7-6 / 4-6 / 7-6)
KelloKenttäTulos
10:003Marta Talaván & Nuria RodríguezVS.Maria E. Rodriguez & Martina Fassio2-1
(6-2 / 4-6 / 6-1)
Followed by3Mª Carmen Villalba & Marta BarreraVS.Sofía Saiz & Marina Lobo2-1
(6-3 / 1-6 / 6-2)
Followed by3Teresa Navarro & Marta CaparrósVS.Esther Carnicero & Melania Merino0-2
(3-6 / 4-6)
Followed by3Léa Godallier & Elisabet AmatriaínVSCarlotta Casali & Raquel Segura2-0
(6-1 / 7-5)
17:003Ksenia Sharifova & Marta BorreroVS.Claudia Fernández & Victoria Iglesias0-2
(2-6 / 4-6)
Followed by3Francisco Guerrero & Arnau AyatsVS.Javier G. Mora & Javier G. BarahonaKeskeytetty
Followed by3Toni Bueno & Rafael MéndezVS.Lucas Bergamini & Víctor RuizKeskeytetty
KelloKenttäTulos
10:001Mª Carmen Villalba & Marta BarreraVSAlejandra Salazar & Sofia Araújo0-2
(2-6 / 0-6)
Followed by1Beatriz González & Delfina BreaVSEsther Carnicero & Melania Merino2-0
(6-3 / 6-1)
Followed by1Léa Godallier & Elisabet AmatriaínVSGemma Triay & Marta Ortega0-2
(2-6 / 0-6)
17:001Federico Chingotto & Francisco NavarroVSJavier G. Mora & Javier G. Barahona2-0
(6-0 / 6-3)
Followed by1Arturo Coello & Agustín TapiaVSLucas Bergamini & Víctor Ruiz0-2
(4-6 / 4-6)
Followed by1Javier Ruiz & Juan Cruz BelluatiVSAlejandro Galán & Juan Lebrón1-2
(7-5 / 6-7 / 1-6)
KelloKenttäTulos
10:002Marta Talaván & Nuria RodríguezVSVirginia Riera & Tamara Icardo0-2
(2-6 / 4-6)
Followed by2Mª Pilar S. Alayeto & Mª José S. AlayetoVSClaudia Fernández & Victoria Iglesias2-1
(2-6 / 6-3 / 6-2)
Followed by2Lucía Martínez & Carmen GoenagaVSLucía Sainz & Patricia Llaguno2-1
(4-6 / 6-2 / 6-0)
17:002Jorge Nieto & Jon SanzVSNicolás Suescun & Víctor Mena2-0
(6-3 / 7-5)
Followed by2Eduardo Alonso & Juanlu EsbriVSAlejandro Ruiz & Juan Tello0-2
(2-6 / 3-6)
Followed by2Jerónimo González & Daniel GutiérrezVSPablo García & Iván Ramírez2-0
(7-6 / 7-6)
KelloKenttäTulos
10:003Jessica Castelló & Aranzazu OsoroVSAna C. Nogueira & Beatriz Caldera2-0
(6-3 / 7-5)
17:003Maximiliano Sánchez & Luciano CapraVSAris Patiniotis & Emilio S. Chamero2-0
(6-2 / 7-5)
Followed by3Antonio F. Cano & Pablo CardonaVSMiguel Yanguas & Fernando Belasteguín0-2
(1-6 / 3-6)
KelloKenttäTulos
10:001Jessica Castelló & Aranzazu OsoroVSAlejandra Salazar & Sofia Araújo0-2
(0-6 / 2-6)
Followed by1Mª Pilar S. Alayeto & Mª José S. AlayetoVSGemma Triay & Marta Ortega0-2
(1-6 / 3-6)
Followed by1Jorge Nieto & Jon SanzVSMaximiliano Sánchez & Luciano Capra2-0
(6-3 / 7-5)
16:001Federico Chingotto & Francisco NavarroVSMiguel Yanguas & Fernando Belasteguín0-2
(4-6 / 6-7)
Followed by1Lucas Bergamini & Víctor RuizVSAlejandro Ruiz & Juan Tello1-2
(6-3 / 2-6 / 3-6)
Followed by1Jerónimo González & Daniel GutiérrezVSAlejandro Galán & Juan Lebrón1-2
(6-1 / 3-6 / 4-6)
KelloKenttäTulos
10:003Verónica Virseda & Claudia JensenVSVirginia Riera & Tamara Icardo2-1
(5-7 / 6-3 / 6-1)
Followed by3Beatriz González & Delfina BreaVSLucía Martínez & Carmen Goenaga2-0
(6-3 / 7-6)
KelloKenttäTulos
12:001Verónica Virseda & Claudia JensenVSAlejandra Salazar & Sofia Araújo0-2
(5-7 / 0-6)
Followed by1Miguel Yanguas & Fernando BelasteguínVSJorge Nieto & Jon Sanz1-2
(5-7 / 6-4 / 3-6)
18:001Beatriz González & Delfina BreaVSGemma Triay & Marta Ortega2-0
(6-4 / 6-4)
Followed by1Alejandro Ruiz & Juan TelloVSAlejandro Galán & Juan Lebrón1-2
(4-6 / 6-3 / 3-6)
KelloKenttäTulos
14:001Alejandra Salazar & Sofia AraújoVSBeatriz González & Delfina Brea0-2
(4-6 / 1-6)
Followed by1Alejandro Galán & Juan LebrónVSJorge Nieto & Jon Sanz2-0
(6-0 / 7-6)

Sponsorit

Bullpadel logo
Head logo
Padeltravel logo
Knowtek-logo

© Finland Premier Padel P2 2024
Järjestäjä pidättää oikeuden muutoksiin.

Tietosuojaseloste